HODNOCENÍ SEZÓNY 2014/2015-PODZIM
 
Ml. žáci :
Pro náš oddíl je výborné, že je velký zájem mladých fotbalistů, výsledky jsou až na druhém místě. Účast jak na tréninkových jednotkách, tak i na mistrovských zápasech je velká. Věřím, že jim chuť a zapálení přes vánoční svátky nevyprchá. Velký dík patří rodičům a jejich příbuzným za účast a povzbuzování. Děkuji za odvedenou práci  trenérovi Ivanovi Bizíkovi jeho asistentům Marku a Jiřímu Malíkovi včetně vedoucí Petře Lasotové.
Dorost :
Po velkých plánech a ambicích před sezonou došlo v půli sezony k "vystřízlivění ", a následné změně trenerů / nastoupili Renek Polák se Standou Matušíkem /. Konečné umístění v polovině tabulky je reálem stavu kádru/ úzký kádr/ a přístupu hráčů k zápasům. Kladem je zlepšení vystupování hráčů po výměně trenérů, jímž věřím, že přes zimní přípravu dají mužstvo dohromady a dojde i ke zlepšení herního projevu a posunu v tabulce. Děkuji za odvedenou práci u mužstva trenéru Glogarovi a vedoucím Edovi Oszulíkovi a samozřejmě současným výše jmenovaným trenérům i všem našim dorostencům.
Muži :
Do podzimu 2014 jsme nastupovali s ambicemi hrát do 5.místa, protože mužstvo bylo doplněno dle požadavků trenéra Dušana Kohuta. Začátek nám ale vůbec nevyšel. Po 4.kole jsme měli jediný bod po remíze s D. Lutyní a proto se výbor rozhodnul reagovat změnou trenéra. Byl povolán Pepa Čermák, jenž sice působil hlavně u mládeže, ale po skončení podzimu konstatuji, že to byl tah dobrý. Z 9 odehraných zápasů kromě výbuchu v Datyních mužstvo 5x vyhrálo a 3x remízovalo a je na 6. místě v tabulce /chybí dohrávky 3 zápasů odložených/ po odehraném podzimu.
Výsledky i umístění v tabulce před jarem nedá spát všem mužstvům, protože mezi prvním a posledním je rozdíl 12 bodů, takže náš tým s 19.body má na první místo 5 bodů, ale na poslední 7 bodů. Nejlepší střelci Zoller 9 gólů, Macko a Frait po 5 gólech, Hančin a Kisel po 4 golech atd.
U našeho mužstva můžeme za podzim 2014 konstatovat následující:
negativa !!!
- velká marodka- Sochora,  Juroszek, Lachowicz-dlouhodobě,Feber a Frait krátkodobě
- velké množství obdržených branek
- tradičně špatná docházka některých hráčů k tréninkových jednotkám a následný projev v mistrovských zápasech
aktiva:
- po katastrofálním začátku výrazné zlepšení a výsledky i při tak úzkém kádru
- získání bodů v zápasech, kdy jsme prohrávali
- zapojení dorostenců/ Zachata , Firla, Cisnocha, Szwed/ včetně hráčů, jenž přišli do mužů před podzimem /Macko, Zachata/
 
K výkonům jednotlivců se vyjadřovat nebudu, ale nemohu opomenout výpomoc v pár zápasech Filipa Juroszka vzhledem ke zranění, jenž naši hru vždy oživil. Věřím, že přes zimu kádr doplníme po dohodě s trenérem, případně obměníme. Všem hráčům včetně obou trenérů a vedoucím Martinovi Švagříkovi děkuji za odvedené výkony na podzim 2014 /až na jednu vyjímku Datyně/!!!
Sejdeme se po plese Sportovců/30.ledna 2015/ v únoru 2015- 3. února v 15,00 hod. na schůzi oddílu kopané za účasti členů výboru, trenérů všech mužstev oddílu kopané  včetně vedoucích v Sokolce, kde se dohodnou termíny tréninků, přatelské zápasy apod.
Jiří Frait- předseda SK Stonava a oddílu kopané